17 лютого 2015 р. у Центрі «Тамариск» відбулося чергове засідання Клубу позитивних змін на тему «Третій сектор Дніпропетровщини: реалії та перспективи».

До участі у заході були запрошені  керівники громадських організацій Дніпропетровщини та студенти – політологи Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, які виявили зацікавленість щодо питань: що представляє собою громадський сектор, які його роль і вплив на громадське життя, чому корисно бути волонтером та ін.

Засідання Клубу відкрила керівник Центру «Тамариск» Т. Карельська, яка привітала учасників засідання і розповіла про діяльність третього сектору Дніпропетровщини, а  саме:

Потім відбулися презентації діяльності Центру «Тамариск» (Т. Карельська) і були представлені пілотні проекти, які реалізуються в Дніпропетровському районі Дніпропетровської області і  використовують наступні моделі:

Під час зустрічі студенти дізналися про діяльність громадських організацій та їх роль у розвитку регіону. Особливу зацікавленість студентів викликала інформація про можливості розвитку та самореалізації молодих людей  у третьому секторі. Частина студентів звернулася з проханням про проведення консультацій з питання створення громадської організації.

DSCN6447 DSCN6453 DSCN6455 DSCN6456