30 березня 2016 року в місті Дніпропетровськ в офісі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» відбулося чергове засідання Клубу Позитивних Змін.

Першим виступила директор Центру «Тамариск» Тетяна Карельська, яка  привітала присутніх, коротко презентувала питання, які будуть обговоренні на засіданні та передала слово Віталію Моргуну менеджеру з комунікацій Центру «Тамариск».

Віталій Моргун розпочав презентацію документального фільму «У країну людей».

Віталій розповів присутнім, що за підтримки Швейцарської Конфедерації протягом серпня 2015р. – березня 2016р. був реалізований проект «Примирення та порозуміння в Україні». У рамках проекту в 8-ми регіонах України проводились діалогові зустрічі між представниками місцевої влади, громадськими активістами та жителями міст. Кожен діалог був присвячений обговоренню питань, які є найбільш важливими для життя громади й часто розколюють її ідейно.  Під час діалогів звучало багато цікавих думок про ідентичність українців, можливість співіснування та порозуміння людей із різними світоглядними позиціями, причини та шляхи виходу із ситуації, яка склалась в Україні. Саме на основі цих роздумів і був створений документальний фільм «У країну людей» – глибокий вступ до непростого діалогу.

Серед героїв фільму була Галина Кузьменко — мер міста Підгородне (Дніпропетровська обл.), громадський діяч, колишня директорка школи, учасник діалогів у рамках проекту «Примирення і порозуміння в Україні» (Підгородне, Дніпропетровська обл.)

Після презентації, учасники зустрічі мали змогу переглянути документальний фільм та обговорити свої  відчуття, які виникли в них.

Наступним виступив Алекс Азаров керівник проекту у співпраці з ПРООН – «Платформа підтримки діалогів в Україні», представник громадської організації «mediatEUr», м. Брюссель.

Алекс свій виступ побудував таким чином, щоб всі учасники мали змогу бути максимально залученим та  отримати максимально навиків щодо проведення діалогів.

Алекс Азаров звернув увагу присутніх та те, що дуже важливо однакове розуміння термінів. Тому Алекс звернувся до присутніх з проханням прокоментувати такі терміни, як діалог, фасилітатор, модератор. Учасники були дуже активними.

Потім Алекс розповів присутнім про  проект «Платформа підтримки діалогів в Україні» та запропонував присутнім співпрацю.

1 2 4 6 10 11 12 17 19 20 25 26 28 30 111

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.