З 14 по 18 грудня 2015 року в місті Одеса пройшла  «Школа Громадських ініціатив України»,  яка реалізується в рамках проекту «Підтримка громадянських ініціатив в Україні»

Впродовж п’яти днів школи учасники розглянули такі теми: Робота в команді; Вирішення конфліктів та ведення переговорів; Навички успішної презентації; Міжсекторне партнерство як механізм вирішення місцевих проблем; Присутність громадських ініціатив та організацій в інформаційному просторі. Як не загубитися?

Перший день Школи розпочав Володимир Дєнісов (Сумський обласний комітет молодіжних організацій).  З самого початку всі були позитивно здивовані методом знайомства. Впродовж дня всі члени школи з азартом приймали участь у практичному освоєнні навичок презентації, й кожен з учасників відкрив себе для подальшого позитивного спілкування та освоєння нових знань.

На другий день Руслана Стасюк (Волинський ресурсний центр, м. Рівне) та Павло Пущенко (Освітній центр «Ініціатива», м. Чернігів) поділилися своїми знаннями та досвідом роботи  з органами  місцевої влади  й розповіли, як громадяни на місцевому рівні можуть брати участь в процесах ухвалення рішень, та як саме неурядові організації, влада і бізнес,  використовуючи публічні інструменти,  можуть співпрацювати.

Впродовж третього та четвертого дня Ігор Добко (Товариство Лева м. Львів) та Андрій Круп’як (Товариство Лева м. Надвірна) допомогли учасникам розібратися що таке команда, яку роль кожен відіграє в ній, які є фази розвитку команди, та які умови ефективної команди. Також всіх зацікавило що таке конфлікт, фактори які впливають на конфлікт, та класифікація конфліктів за причиною виникнення.  Всім сподобалося ігрові симуляції ведення переговорів, як впливають на переговори позиції та інтереси.

На п’ятий день Віталій Мороз (Керівник програм нових медіа ГО «Інтерньюз-Україна») змусив  всіх задуматися над тим, як зацікавити журналістів аби вони висвітлювали заходи і слідкували за діяльністю активістів. Також багато хто відкрив для себе можливості комунікації в інтернеті, як працювати в соціальних мережах, та вплив і методи праці з фото та відео.

Загалом за ці п’ять днів школи в приємній і доброзичливій обстановці панувала чудова атмосфера,  в якій  всі присутні отримали заряд енергії позитиву та інформації для створення та реалізації нових проектів та ідей.

120 DSCN9151 DSCN9167 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Leave a Reply

Your email address will not be published.