21 листопада 2015 року в місті Підгородне відбулася діалогова зустріч: «Розробка меморандуму взаємодії громадських організацій». На зустрічі були присутні  громадські активісти, члени ініціативних груп та представники місцевих громадських організацій.

Ініціатором у розробці меморандуму виступив голова громадської організації Олександр Зелений. На його думку місцевим громадським організаціям потрібні зрозумілі правила співпраці. З ним погодилися усі присутні.

Під час зустрічі обговорювали, етичні та організаційні питання, які необхідно включити в фундамент майбутнього меморандуму взаємодії.

Під час  діалогової зустрічі була визначена робоча група з  систематизації та створення  приблизного тексту меморандуму, що буде представлений на наступній зустрічі.

Захід проводили Мітьков Олександр і Віталій Моргун  представники Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск».

Захід було проведено в рамках ініціативи «Примирення і порозуміння в Україні»  Інституту миру та порозуміння за підтримки Швейцарської конфедерації.

2 3 4 6 8 9

Leave a Reply

Your email address will not be published.