Громадська організація «Інститут Суспільних Ініціатив» продовжує хорошу традицію моделювання ООН та запрошує зацікавлених осіб подавати свою заявку на чудову можливість відвідати Міжнародну Шкільну Модель ООН, що відбудеться у Латвії.

Час та місце проведення: 02-04 квітня 2016 , м. Рига (Латвія)

Ідея проекту:

Даний проект проходить за підтримки Латвійської та Естонської національних комісій UNESCO. ГО “Інститут Суспільних Ініціатив” шукає 7-ох осіб, віком 15-19 років з хорошим знанням англійської мови, для участі в Моделі ООН для школярів (студентів 1-2 курсів), що відбудеться в Латвії. Групу супроводжуватиме координатори та тренери Інституту Суспільних Ініціатив. Учасники представлятимуть комітети ООН.

Чекаємо на Ваші заявки, якщо Ви:

молода людина віком від 15 до 19 років
маєте закордонний паспорт або проїзний документ дитини
володієте англійською мовою на рівні, що дозводяє вільно спілкуватись та обговорювати вище зазначену проблематику
зможете гідно представити Українську культуру та нашу організацію
після завершення проекту, готові написати звіт та відгук про участь в заході зможете взяти участь як волонтер чи делегат на засіданнях наших наступних Моделях ООН в Україні, з метою освоєння та поширення здобутого досвіду
Фінансові умови

Організатори забезпечують проживання в школі (слід мати свій спальник), 3-разове харчування, соціальну та академічну програми. Також покриваються витрати на автобусний проїзд до місця проведення заходу і назад в Україну. Слід обов’язково зберегти білети та квитанції за їх оплату!

Для того щоб взяти участь у відборі, слід заповнити аплікаційну форму до 31 січня 2106 року:
http://goo.gl/forms/egFEVD8H2J

Leave a Reply

Your email address will not be published.