6-7 березня 2020 року  в Центрі «Тамариск» пройшов тренінг з дизайн-мислення, який проводив Олександр Акименко, підприємець, консультант з втілення  інновацій та дизайн-мислення. Учасники познайомилися с теорією дизайн-мислення, а також з багатьма прикладами, які дають більш широке розуміння, як усі  5 стадій процесу дизайн-мислення відбуваються в реальному житті. Під час тренінгу, учасники пройшли усі 5 етапів дизайн-процесу, вирішуючи  реальні проблеми: брали інтерв’ю, аналізували інсайти, генерували ідеї та будували  прототипи.

В першій день тренінгу активісти громадських організацій взяли участь в дизайн-марафоні, який провів Олександр Акименко. Учасники шляхом брейн штурму напрацювали ідеї та спробували втілити їх у життя за допомогою підручних засобів. Дізналися що таке дизайн-мислення, як цей метод можна використовувати в роботі з цільовими аудиторіями. Активісти об’єдналися в групи та працювали на вулицях Дніпра. Завдання — провести інтерв’ю та знайти осіб, яким буде цікава тема роботи конкретної громадської організації. Запросити таку людину на другий день тренінгу в Центр “Тамариск”. Усі групи впоралися із завданням. Наступного дня більшість запрошених з’явилася на тренінгу та брала участь в деяких вправах. Цей досвід був дуже цікавим та корисним для учасників та гостей тренінгу.

Над чим працювали:

  • виявляли проблему людини та знаходили 5 варіантів вирішення її,

  • отримували зворотній зв’язок від людини, чию проблему вирішували,

  • запрошували незнайомих людей долучитися до нашого громадського руху,

Крім того, учасники навчалися приймати спільне рішення в маленьких групах та презентувати свої досягнення! Дякуємо Олександру Акименку за співпрацю!

Захід проходив в рамках проекту «Реалізація регрантингової програми у Маріуполі і Нікополі», що впроваджується Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» у співпраці з Антикорупційною ініціативою Європейського Союзу в Україні («EUACI»), що фінансується ЄС і Міністерством закордонних справ Данії.

Нагадуємо, ЦПГКІ Тамариск готує ще багато цікавого та корисного! Слідкуйте за нами у  FB https://www.facebook.com/CenterTamarisk/posts/

Leave a Reply

Your email address will not be published.