16 липня 2015 року на території Новоолександрівської сільської ради Дніпропетровського району в рамках проекту «Розбудова партнерства для зменшення наслідків конфлікту у Дніпропетровському регіоні», який реалізується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) відбувся діалог з внутрішньо переміщеними особами та громадськими активістами.

Олександр Мітьков розпочав зустріч  із знайомства між учасниками. Після знайомства Олександр презентував цілі та завдання проекту та наголосив,   що проект реалізується з метою посилення спроможності місцевих громад.

Віталій Моргун розповів присутнім, що на території Новоолександрівської сільської ради це вже другий діалог. Перший діалог відбувся 18 червня 2015 року з представниками місцевої влади. На заході були присутній сільський голова та більшість представників місцевої влади. Головним успіхом тієї зустрічі стало розуміння та усвідомлення представниками місцевого органу влади необхідності спільної зустрічі задля налагодження конструктивного та продуктивного спілкування та діалогу.

Олександр Мітьков запропонував присутнім запропонувати те, що учасники мають бажання покращити або змінити на краще в житті місцевої громади.

Учасники пропонували розробити комплекс заходів, який дозволить покращити дозвілля молоді і підлітків. Також учасники мріють щоб в їх громаді з’явився якісний будинок культури та збільшився дитячий садок.

Під завершення зустрічі учасники домовилися та наголосили на необхідності наступної зустрічі з представниками органу місцевої влади та проведені спільного заходу.
9 8 7 5 4 3 2 1

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.