17 вересня 2015 року на території Новоолександрівської територіальної громади Дніпропетровського району Дніпропетровської  області в рамках проекту «Розбудова партнерства для зменшення наслідків конфлікту у Дніпропетровському регіоні», який реалізується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) відбувся третій етап діалогу  з внутрішньо переміщеними особами, громадськими активістами та представниками місцевої влади. Олександр Мітьков зустріч розпочав із презентації результатів двох попередніх етапів.

Під час зустрічі учасники обговорили можливі напрямки  спільної роботи. Всіх учасників турбує питання розвитку молоді та залучення їх до роботи в громаді.

Представники місцевої влади, а саме голова Новоолександрівської сільської ради Візир Олександр Олексійович запевнив, що зі свого боку вони зроблять все можливе, для того щоб долучити молодь та активних представників  до активної діяльності.

Під завершення зустрічі учасники домовилися, що наступним кроком стане організація та проведення тренінгу для активної молоді з теми «Анімації та волонтерство в громаді».

 Після діалоговий зустрічі Олена Мовчан – місцева активістка розповіла, що в громаді відбувся захід  для дітей ВПО та місцевих жителів. На дитячому майданчику  усіх бажаючих зібрав навколо себе веселий,  кумедний  клоун.  Спілкування з клоуном доставило дітям масу позитивних емоцій.

Вони грали в різні ігри,  співали , танцювали, при чому розуміючи клоуна  з першого слова.

Всі діти були трохи втомлені, але задоволені  від того позитиву, заряду енергії який вони отримали.

Олена наголосила на тому, що такі заходи сприяють зближенню ВПО та місцевих жителів.

12341234

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.