9-10 вересня 2015 року в місті Дніпропетровськ в офісі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» відбувся тренінг «Стратегічне планування». Тренінг проводився в рамках проекту «Розбудова партнерства для зменшення наслідків конфлікту у Дніпропетровському регіоні», який реалізується за фінансової підтримки  Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). У тренінгу взяли участь 20 представників новостворених громадських об ’єднань, що працюють з ВПО, із Дніпропетровської та Донецької областей.

Під час тренінгу учасники отримали практичні знання та навички щодо стратегічного планування щодо діяльності та розвитку громадських і благодійних організації.

Роботу під час тренінгу було сфокусовано навколо інструментів, що допомагають розробляти реальні та життєздатні стратегічні плани.

Учасники дізналися, що таке стратегічний план, з чого він складається та чим відрізняється від інших планів організації, усвідомили його мету та структуру. Розглянули основні етапи процесу стратегічного планування та попрактикувалися в інструментах, що допомагають зробити цей процес командним, цікавим та одночасно результативним.

Як розповіла тренер Наталія Стаднічук: «Під час роботи в групах, на прикладі чотирьох кейсових організацій, учасники попрактикувалися та засвоїли такі інструменти, як техніка заохочуючих запитань, колесо цінностей, техніка формулювання місії, розробка бачення з позиції «Мрійника» за допомогою циклу У. Діснея, аналіз трендів, SWOT-аналіз, критерії постановки ефективних стратегічних цілей тощо».

Також під час дискусій учасники обговорили структуру процесу та підходи до розробки стратегічних планів у своїх організаціях.

Також під час дискусій учасники обговорили структуру процесу та підходи до розробки стратегічних планів у своїх організаціях.

2 3 4 5 6 7 8

Leave a Reply

Your email address will not be published.