23-25 червня 2015 року в місті Дніпропетровськ в офісі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» відбувся тренінг «Розробка проектів».

Тренінг проводився в рамках проекту «Розбудова партнерства для зменшення конфлікту у Дніпропетровському регіоні» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку «USAID».

На тренінгу були присутні представники неурядових організацій, ініціативних груп та активісти.

Участь у тренінгу прийняли 25 представників 13-ти ініціативних груп, благодійних організацій, до яких входять вимушено переміщенні особи або ті особи, які працюють із новими членами територіальних громад.
Тренером була Наталія Стаднічук.

У перший день учасники отримали знання, що використовуються при розробці соціальних проектів та залученні фінансування. Також розглянули етапи життєвого циклу проектів.

Всі учасники були розділені на 5-ть груп, в яких вони працювали над розробками власних проектів.

Другий день був більш насичений. Учасники тренінгу вчилися чітко формувати проблему, на вирішення якої направлений проект. Робили вони це за допомогою цікавого інструменту – «дерева проблем», який дозволяє проаналізувати весь спектр проблем і служить для пошуку головної проблеми, на вирішення котрої і буде спрямовано проект.

Також, під час тренінгу завітали представники донорської організації USAID, що фінансує даний проект – Бенджамін Лонг та Ірина Малишева.
За три дні тренінгу учасники отримали невичерпну кількість знань, які дозволять їм у майбутньому розробити та реалізувати свої проекти.

DSCN0200  DSCN0010 DSCN0050 DSCN0056 DSCN0058 DSCN0066 DSCN0078 DSCN0102 DSCN0106 DSCN0145 DSCN0160 DSCN0171 DSCN0189 DSCN0192

Leave a Reply

Your email address will not be published.