10-11 липня 2015 року в місті Дніпропетровськ в офісі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск»  відбувся тренінг «Ефективний соціальний проект: як організувати процес розробки проекту в команді»

Тренінг проводився в рамках проекту «Розвиток та підтримка місцевих громад у малих містах та сільських районах Дніпропетровської області», що реалізується Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» у партнерстві з ГО «Центр громадської адвокатури» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

На тренінгу були присутні представники неурядових організацій, ініціативних груп та громадські активісти.

Під час тренінгу учасники отримали знання щодо структури та основних складових проекту, та ознайомилися з ефективними підходами до процесу розробки проекту у команді.

Практична робота на тренінгу була сфокусована на розробці учбових проектів, актуальних для їхніх організацій і ініціативних груп. Для розробки таких проектів було створено 5 малих груп. Були визначені теми майбутніх проектів, учасники спільно працювали над їх розробкою, моделюючи процес розробки проекту у команді.

В результати групової роботи учасники розробили 5 соціальних проектів, спрямованих на правову просвіту підприємців та об’єднання їх для захисту прав та представлення інтересів малого бізнесу; покращення психологічного стану дітей, які отримали психологічну травму через конфлікт на сході України; соціальну адаптацію, професійне навчання та працевлаштування жінок, які опинилися у скрутних життєвих обставинах; створення творчих майстерень для тимчасово внутрішньо переміщених осіб передпенсійного віку; створення громадського центру зайнятості для тимчасово внутрішньо переміщених осіб.

За два дні тренінгу учасники отримали невичерпну кількість знань, які дозволять їм у майбутньому розробити та реалізувати свої проекти.

7311 10 9 48  6 5    1

Leave a Reply

Your email address will not be published.