29-30 вересня 2016 року  в офісі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» відбувся дводенний тренінг «Основи тренерської майстерності».

Учасники були відібрані на конкурсній основі з випускників Школи позитивних змін.

Тренером була Наталія Стаднічук – професійний коуч, фасилітатор, експерт з питань проектного менеджменту, розвитку організацій громадянського суспільства та ефективних комунікацій.

В перший день учасники тренінгу отримали інформацію щодо особливості навчання дорослих людей, комунікації з групою, розібрали вербальну та невербальну комунікацію та проговорили важливість встановлення контакту з аудиторією.

Крім цього, в перший день говорили про мету, завдання та функції тренінгу, структуру тренінгу та багато іншого.

Другий день був не менш інформативним та насиченим.  Учасники разом з тренером розібрали чотири стилі тренінгу та обговорили методи роботи з групою. Особливу увагу Наталія Стаднічук приділила  тренерським інструментам та їхнім  різновидам.

Під час тренінгу учасники розробили програми власних тренінгів, які були присвячені актуальним питанням і спрямовані на роботу з різними аудиторіями: активістами місцевих громад в сільських районах і малих містах, молоддю, волонтерами, представниками незахищених верств населення тощо.

Зі слів одного із учасників тренінгу за два дні він отримав велику кількість інформації та став ще більш мотивованим для саморозвитку і проведення тренінгів.

Тренінг проводився в рамках проекту «Посилення спроможності НДО Центральної  та Східної України, який реалізується за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії (NED).

0 1 7 12 15 17 1113 11132 11149

Leave a Reply

Your email address will not be published.