29-30 вересня 2015 року в місті Дніпропетровськ в офісі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» відбувся тренінг «Основи фасилітації». Тренінг проводився в рамках проекту «Розбудова партнерства для зменшення наслідків конфлікту у Дніпропетровському регіоні», який реалізується за фінансової підтримки  Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Під час тренінгу учасники отримали практичні знання та навички з питань фасилітації роботи різноманітних груп. Обговорили можливі сфери застосування інструментів фасилітації, визначили ключові навички та компетенції фасилітатора та склали особисті плани розвитку таких навиків та компетенцій.

Під час практичної частини тренінгу кожен учасник отримав можливість побути в ролі фасилітатора. Усі інструменти, заявлені у програмі, були відпрацьовані на практиці. Кожен інструмент було розглянуто та обговорено з трьох позицій – позиції учасника, фасилітатора та наглядача.

Учасники обговорили сфери застосування та переваги кожного інструмента, практичні питання їхнього застосування та комбінування під час зустрічей та обговорень.

Значну увагу також було присвячено плануванню фасилітаційних заходів, підготовці, встановленню контакту з групою та підведенню підсумків.

1 2 3 4 5 6 7

Leave a Reply

Your email address will not be published.