14 червня 2015 року у місті Київ в офісі Національного Демократичного Інституту відбулася консультація зі Скоттом Гудстайном.

Скотт Гудстайн останнє десятиріччя провів впроваджуючи цифрові стратегії і технології для політичних партій і прогресивних заходів по всій Америці. Він був керівником зовнішніх онлайн зв’язків під час президентських перегонів 2008 року «Обама для Америки», розвиваючи соціальні мережі і мобільні платформи для можливо найбільшої, найбільш ефективної кампанії сучасності, організованої з низинних рівнів, яка стала переломним моментом у використанні цифрових технологій в політиці. Примітно, що Гудстайн створив і реалізував «Obama Mobile», розширений інструмент для комунікацій, що включає: обмін текстовими повідомленнями, можливість скачування, інтерактивні голосові відповіді, мобільний веб-сайт (WAP) і додаток для iPhone.

Під час заходу Скотт презентував презентацію «ДОПОМОГА УКРАЇНІ В ОРГАНІЗАЦІЇ ЕЛЕКТРОНИХ КОМУНІКАЦІЙ».

Гудстайн велику частку часу приділив питанню роботи в онлайн режимі та звернув увагу на недоліки такого способу комунікації.

На цьому заході були присутні представники Центру громадських і культурних ініціатив «Тамариск» Кирил Пилипенко і Віталій Моргун.

Зі слів Кирила Скот  дуже цікаво розкрив питання щодо використання шокуючих, теплих або ласкавих мемів для привертання уваги до важливих тем на сайті організаці.

2 11 (1) 11 (2) 11 21 33 (1) 33 222

Leave a Reply

Your email address will not be published.