12 липня 2016 року в місті Новомосковськ в приміщенні Новомосковської районної державної адміністрації громадські активісти та представники влади обговорювали тему «Імплементація Національної стратегії підтримки     громадянського   суспільства в Дніпропетровській області».

Захід розпочав Віталій Моргун – менеджер з комунікацій Центру «Тамариск», який привітав присутніх, коротко презентував тему зібрання, подякував керівництву Новомосковської райдержадміністрації, голові ГО «Спаський простір» Роману Кучмі та голові Новомосковської районної молодіжної ради за підтримку в проведенні заходу.

Віталій передав слово Олександру Мітькову,  який розпочав презентацію Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки.

Особливу увагу Олександр приділив обговоренню питання щодо створення та діяльності Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства при Облдержадміністрації.

Як і в місті Дніпро палка дискусія виникла щодо критеріїв, за якими будуть  обиратися кандидатури до Координаційної ради від громадського сектору.

Представники Новомосковської громади звернули увагу на те, що всі експерти які увійдуть до Координаційної ради можуть бути тільки із міста Дніпро. Тож виникає питання: Чи буде це позитивом?

Крім цього під час зустрічі великий проміжок часу було приділено обговоренню відмінностей Координаційної ради від Громадської ради.

1 IMG_4323 IMG_4325 IMG_4330 IMG_4332 IMG_4335

Leave a Reply

Your email address will not be published.