24 листопада 2017 року в місті Жовті Води відбувся ІV Міський молодіжний форум «Місто очима молоді-2017», присвячений розробці молодіжних проектів на бюджет участі наступного року.

Четвертий рік поспіль більше 80 представників молоді з Жовтих Вод та гостей міста зібралися з метою підвищення ефективності реалізації молодіжної політики в місті за для створення сприятливих умов для саморозвитку молоді, формування патріота і громадянина України, на засадах партнерства між громадськими організаціями, органами студентського самоврядування та державними установами

Також організатори поставили за мету за допомогою цього заходу стимулювати молодіжні ініціативи та сприяти зростанню ролі активної молоді у житті міста та зміні її на краще, шляхом реформації суспільства навколо себе та світогляду  всередині кожного громадянина.

Ініціатори даного заходу – працівники відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту виконавчого комітету Жовтоводської міської ради та лідери Молодіжної ради міста. На їх запрошення до проведення заходу приєдналися громадські організації, найактивніше «Агенція сталого розвитку Жовті Води», яка надала допомогу в організації, проведенні та, частково, матеріальну підтримку. Модераторами секцій, яких було 5, також стали громадські активісти:

  • Напрямок «Розвиток неформальної освіти»: Ізергін Віктор (Голова громадської ради, ГО «Жовтовдське товариство рибалок», Орел Ганна (ГО «Українська Софія»);
  • напрямок «Формування здорового способу життя»: Климчук Альбіна, Тимченко Тетяна (психологи, відділ освіти);
  • Напрямок «Патріотична складова та волонтерство»: Ганжа Анна (ГО «СУВІАТО», Шум Наталя (волонтер, ГО «АСР Жовті Води»);
  • Напрямок «Охорона навколишнього середовища»: Глазирін Євген (ГО «АСР Жовті Води», Лисяк Наталія (голова Молодіжної ради);
  • Напрямок «Дозвілля культура та мистецтво»: Бєлякова Катерина (ГО «АСР Жовті Води»).

Відкриття заходу було цікавим і змістовним. Гості приємно вразили учасників обіцянками – проекти, розроблені на заході можуть потрапити не лише на бюджет участі.

Так заступник міського голови Єгор Харитонов запевнив, що частина молодіжних ідей може бути включена до оновленої міської молодіжної програми вже у 2018 році.

Депутат Дніпропетровської обласної ради Чорний Дмитро пообіцяв забезпечити фінансування молодіжних розробок за кошт депутатських субвенцій або іншим чином з обласного бюджету.

Яцук Владислав, заступник начальника управління молоді та спорту Дніпропетровської ОДА, теж заінтригував присутню молодь. Цікавий виступ і конкурс за найкращу публікацію про форум з призом (мобільна бездротова колонка) викликали море оплесків і неабияк підняли ентузіазм учасників форуму.

Анастасія Ємець – представник Молодіжного центру Дніпропетровщини запросила жовтоводську молодь до співпраці.

Не залишили байдужими присутніх ролик та виступ волонтерів Міжнародної Антинаркотичної Асоціації (Шуляк Олександр, Шипилова Катерина).

Завдяки постійній співпраці з Центром підтримки громадських та культурних ініціатив «Тамариск» ІV Міський молодіжний форум «Місто очима молоді-2017» вийшов за межі Жовтих Вод. Надзвичайно цікавою і яскравою стала участь у форумі молодіжної команди з Підгороднього на чолі з менеджер з комунікацій центру Віталієм Моргуном. Розроблені спільними зусиллями проекти Жовтих Вод і Підгороднього було вирішено оформити у вигляді проектних пропозицій та відправити на конкурси до донорських організацій. Також учасники домовились про подальшу співпрацю, нові зустрічі та заходи.

Проведені напередодні опитування та заповнені на форумі анкети дозволять доповнити картину про стан справ у сфері молодіжної політики в місті та здійснити ефективні корективи.

Завдяки спільним зусиллям організаторів та підтримці партнерів форум став яскравим, змістовним і ефективним заходом на шляху розвитку громадянського суспільства та надав цінні дані для формування нової Стратегії розвитку Жовтих Вод, а розроблені у ході заходу проекти мають високі шанси на реалізацію вже в найближчий час.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.