23 серпня 2015 року в  м. Зеленодольськ Дніпропетровської області відбувся третій етап діалогових зустрічей в рамках проекту «Розбудова партнерства для зменшення наслідків конфлікту у Дніпропетровському регіоні», який реалізується за фінансової підтримки Агентсва США з міжнародного розвитку (USAID).

Діалог відбувся за участю внутрішньо переміщених осіб, громадських активістів та представників органу місцевої влади.

Зустріч розпочав Олександр Мітьков, який запропонував визначитися з правилами та познайомитися. Олександр розповів присутнім, що це вже третій діалог, метою якого є налагодження конструктивних відносин та продуктивного спілкування в майбутньому.

Під час зустрічі учасники обговорили ті проблемні питання, що турбують усіх присутніх, напрями котрі мають ресурс розвитку і будуть спільно працювати.

На заході виступив мер міста, який запевнив, що він все зробить для того щоб об’єднати громаду задля вирішення місцевих проблем.

Після завершення діалогової зустрічі молодіжний театр «Рандеву» спільно з громадською організацією «Квітка дущі» та представниками  Центру «Тамариск» подарували дитячий захід. Під час якого з дітьми як  місцевих жителів так і ВПО  гралися аніматори, співали пісні та проводили різноманітні конкурси.

3 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.