24 липня 2015 року в місті Зеленодольськ Дніпропетровської області в приміщені Зеленодольської міської ради відбувся діалог з внутрішньо переміщеними особами та громадськими активістами.

Захід проводився в рамках проекту «Розбудова партнерства для зменшення наслідків конфлікту у Дніпропетровському регіоні», який реалізується за фінансової підтримки Агентсва США з міжнародного розвитку (USAID).

Олександр Мітьков розпочав зустріч із знайомства між учасниками. Після знайомства Олександр презентував цілі та завдання проекту та наголосив, що проект реалізується з метою посилення спроможності місцевих громад.

Віталій Моргун розповів присутнім, що на території міста Зеленодольськ це вже другий діалог. Перший діалог відбувся 30 червня 2015 року з представниками місцевої влади. На заході були присутній заступник міського голови та більшість представників місцевої влади. Головним успіхом тієї зустрічі стало розуміння та усвідомлення представниками місцевого органу влади необхідності спільної зустрічі задля налагодження конструктивного та продуктивного спілкування та діалогу.

Олександр Мітьков запропонував присутнім запропонувати те, що учасники мають бажання покращити або змінити на краще в житті місцевої громади.

Учасники зустрічі наголосили на необхідності залучення кваліфікованого юриста для роботи з ВПО.

Під завершення зустрічі учасники домовилися та наголосили на необхідності наступної зустрічі з представниками органу місцевої влади та проведені спільного заходу.

1 2 3 4 5

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.