13 липня 2015 року в місті Підгородне в приміщені тренінгового центру відбувся діалог з  внутрішньо переміщеними особами та громадськими активістами.

Захід проводився в рамках проекту «Розбудова партнерства для зменшення наслідків конфлікту у Дніпропетровському регіоні», який реалізується за фінансової підтримки Агентсва США з міжнародного розвитку (USAID).

Під час зустрічі Олександр Мітьков наголосив, що проект реалізується з метою посилення спроможності місцевих громад, районних та міських органів влади та ВПО у розбудові конструктивних відносин для сприяння згуртованості громади та зменшення напруги через підтримку інтеграції ВПО у Дніпропетровській області.

Віталій Моргун розповів присутнім, що в місті Підгородне це вже другий діалог. Перший діалог відбувся 9 червня 2015 року  з представниками місцевої влади. На заході були присутній мер міста, заступники та більшість представників Підгородненської  міської ради.

Головним успіхом тієї зустрічі стало розуміння та усвідомлення представниками місцевого органу влади необхідності спільної зустрічі задля налагодження конструктивного та продуктивного спілкування та діалогу

Під час зустрічі представники Донецької області були досить активними. Вони охоче говорили, розповідали про пережите та наголошували на необхідність в об’єднанні людей з метою покращення свого життя та життя громади в котрий вони на даний час проживають. Цікавим та знаковим моментом діалогової зустрічі стала пропозиція учасниці із Донецької області організувати та  провести захід з метою популяризації  «Примирення та порозуміння в Україні»

Під час заходу учасники домовилися та наголосили на необхідності  наступної зустрічі з представниками органу місцевої влади.

2 3 4 5 6 7

Leave a Reply

Your email address will not be published.