20 червня 2015 року в місті Новомосковськ в рамках проекту «Розбудова партнерства для зменшення наслідків конфлікту у Дніпропетровському регіоні», який реалізується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) відбувся діалог з представниками внутрішньо переміщеними особами та громадськими активістами.

Захід розпочався із презентації проекту його цілей, завдань та виробленням правил роботи.

Під час зустрічі Олександр Мітьков   наголосив, що проект реалізується з метою посилення спроможності місцевих громад, районних та міських органів влади та ВПО у розбудові конструктивних відносин для сприяння згуртованості громади та зменшення напруги через підтримку інтеграції ВПО у Дніпропетровській області.

Учасники дуже активно піднімали і  обговорювали теми з дотримання прав внутрішньо  переміщених осіб, підтримки ВПО з боку влади, проблеми інтеграції ВПО в місцеві громади.

В контексті обговорень учасники дійшли висновків: не має сталої системи соціальних комунікацій між владою та ВПО, які на сьогодні є однією з найуразливіших верств населення, що потребує особливої уваги збоку держави; місцеві громади інертно відносяться до ВПО та їх  інтеграції в нове середовище.

Дійшли згоди, щодо домовленості  про діалогову зустріч з  місцевою владою та місцевими громадськими активістами задля порозуміння та розбудови взаємодії між ними в контексті інтеграції «нових жителів» до громад.

Новомомомковск 1 Новомомомковск 1 (1) Новомомомковск 1 (2) Новомомомковск 1 (4) Новомомомковск 1 (5)

Leave a Reply

Your email address will not be published.