За ініціативи Руслана Сергійчука та волонтерів ГО «Прометей» проект “Одна кров” розпочав свою роботу з 2015 року, як допомога пораненим військовим та тисячам людей, що потребують переливання крові. З 2017 року за підтримки активістів  проект став всеукраїнським та охопив 21 область. В 2019 була створена всеукраїнська громадська організаці «Одна кров».

За час роботи проекту в Новомосковську залучено більше 100 донорів та врятовано більше 20 життів. Проведено більше 30 донорських днів та 2 «ДОНОР commumity». Один із напрямків роботи – це просвітницькі лекції для студентів новомосковських освітніх закладів. Було проведено більше 10 подібних зустрічей зі студентами.

Мета проекту: допомогти людям у пошуках донорів, організація донорських акцій та популяризація безоплатного донорства крові.

Інколи, для того, щоб врятувати людині життя, не обов’язково мати тисячі доларів. Для того, щоб допомогти — треба не мати протипоказань, притриматись дієти, витратити 1.5-2 години часу та стати донором крові. Таким чином подарувати людині  найцінніше – життя!

Долучайтесь до проекту та рятуйте життя тим, хто цього потребує!

https://www.facebook.com/groups/donor.nmsk
Координатор по Новомосковську : Добреля Ірина – 098 20 21 055

Leave a Reply

Your email address will not be published.