4 вересня 2015 року в місті Нікополь відбувся семінар «Створення органів самоорганізації населення». Семінар відбувся в рамках проекту «Розбудова партнерства для зменшення наслідків конфлікту у Дніпропетровському регіоні», який реалізується за фінансової підтримки  Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Під час семінару учасники отримали знання та навички з організаційно-правових питань створення і функціонування органів самоорганізації населення та їх ролі в процесах децентралізації влади і добровільного об’єднання територіальних громад.

Роботу під час cемінару було спрямовано на засвоєнні знань, що мають практичне значення.

Учасники дізналися, що таке орган самооранізації населення, порядок його створення і реєстрації, усвідомили можливості ОСНу щодо підтримки територій, на яких вони функціонують, в тому числі стосовно залучення коштів для їх розвитку.

Під час проведення дискусій було виявлено негативне ставлення певної кількості учасників до органів самоорганізації населення у зв’язку з побоюванням конкуренції (по –суті це небажання «ділитися» владою). Але при застосування методу питання-відповіді тренерам вдалося знівілювати агресивне ставлення і більшості опонентів надати відповіді на хвилюючі їх питання. В результаті більшість з тих, хто спочатку не приймав можливість створення ОСНів замислились, як можна краще використати такий механізм в своїй роботі для покращення комунікації з активним населенням.

Нiкопол_2 Нiкопол_67png Нiкопол_68 Нiкопол_76 Нiкопол_097

Leave a Reply

Your email address will not be published.