09-11  жовтня 2015 року в місті Київ відбувся тренінг «Інтенсив з розвитку спільнот». Тренінг проводився в рамках проекту «Примирення в українському суспільстві: від енергії протесту до енергії творення», що виконується Консорціумом із удосконалення менеджмент – освіти в Україні (CEUME), Інформаційно-дослідним центром «Інтеграція та розвиток», Конгресом національних громад України та ГО «Кримська діаспора» за фінансової підтримки Уряду Великої Британії.

Учасниками тренінгу були громадські організації і активісти із України. Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» представляли Віталій Моргун та Пилипенко Кирил.

Тренером був Білл Степлз (Канада). Сьогодні Білл Степлз основний засновник фасілітаційної, тренінгової та консалтингової компанії ICA Associates Inc, найкращий світовий фасилітатор 2014 р – Зал Слави Міжнародної Асоціації фасилітаторів (МАФ), член наглядової ради МКА Канада (Інститут культурних взаємин, Канада), консультант з управління змінами, майстер-тренер професійних фасилітаторів і консультантів, випусковий редактор фахового журналу Груповий фасилітації.

Під час тренінгу учасники ознайомилися з проектним циклом розвитку спільнот та отримали інформацію щодо 15 підходів їх розвитку.

По завершенню тренінгу учасники отримали сертифікати.

1 2 3 4 5 6 7

Leave a Reply

Your email address will not be published.