11-12 серпня 2016 року в офісі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» відбувся тренінг «Організаційний розвиток громадських організацій та ініціативних груп».

Тренером була Наталія Стаднічук.

Під час тренінгу учасники ознайомилися з методикою оцінки розвитку ОГС щодо основних потенціалів у трьох сферах: внутрішній розвиток, програмна діяльність та зовнішні комунікації. Увагу учасників було сфокусовано на такі потенціали розвитку, як демократичне врядування, лідерство і менеджмент, членство в організації, волонтерство, фінансова сталість.

Кожен потенціал було розглянуто з точки зору практичного планування розвитку присутніх організацій та ініціативних груп. Учасники працювали в малих групах, розробляючи ефективні структури та плани впровадження дійових принципів, політик, процедур як на прикладах великих членських організацій, так і на прикладах невеличких об’єднань, що налічують декілька осіб-членів.

Ще одним важливим аспектом стало обговорення спільних цінностей та принципів, які є етичною основою для справжнього об’єднання людей в організації.

В результаті тренінгу кожен учасник визначив найближчі потенціали розвитку своїх організацій/ініціативних груп, наступним кроком буде обговорення даних потенціалів в організаціях.

Учасники визначили власні цінності та принципи, що рухають їх до ефективної взаємодії, та навчилися застосовувати технології формулювання спільних цінностей та принципів в командах.

Тренінг проводився в рамках проекту «Підвищення спроможності НДО Центральної  та Східної України, який реалізується за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії (NED).

1 2 4 7 12 13 15 30 33

Leave a Reply

Your email address will not be published.