В офісі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» 28-29 липня відбувся дводенний тренінг «Активізація місцевих громад: через взаємодією з владою для вирішення соціальних проблем».

Учасниками тренінгу були представники громадських організацій Дніпропетровської області.

Тренерами були Віталій Моргун і Дмитро Корнієнко.

Захід відкрила керівник Центру «Тамариск» Тетяна Карельська, яка привітала учасників тренінгу та побажала плідної роботи і передала слово тренерам заходу.

Тренінг розпочався знайомством учасників, виробленням  правил роботи та очікуванням від тренінгу.

В перший день тренери приділили велику увагу таким темам, як сутність активізації та обговоренням основних підходів, що використовуються громадськими активістами у процесі розвитку місцевої громади.

Також учасники тренінгу отримали інформацію щодо етапів активності місцевих громад та ролі громадського активіста, а також зіграли в громадську гру «Дай  бабусі комп’ютер». Гра направлена на практичне закріплення навичок та опрацювання форм активізації громади в ігровій формі, конкретної ситуації. Після проведення гри  учасники аналізували свої дії.

Під час другого дня учасники мали змогу отримати інформацію щодо методології громадського запиту, що також є інструментом активізації громади.

Захід проводився в межах проекту Центру «Тамариск» «Підтримка громадських ініціатив в Центральній та Східній Україні» за фінансової підтримки Фонду Сприяння Демократії Посольства США в Україні.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.