15-16 вересня 2016 року в місті Дніпро в офісі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» відбувся семінар з обміну досвідом для організацій-грантерів в рамках проекту «Підвищення потенціалу НДО В Центральній та Східній Україні» за підтримки Національного Фонду Демократії.

Захід відкрила директор Центру «Тамариск» Тетяна Карельська,  яка  привітала присутніх і подякувала за успішно реалізовані проекти такими словами: «Вами напрацьовані хороші приклади, корисні для інших організацій громадянського суспільства.  Тому для всіх нас дуже важливо обмінятися власним досвідом і хорошими практиками».

Після свого виступу Тетяна Карельська передала слово фасилітатору зустрічі Наталі Стаднічук, яка зазначила, що проекти-переможці спрямовані на захист і просування прав людини, здійснення громадського контролю та моніторингу діяльності місцевих органів влади, громадянську освіту, підтримку внутрішньо переміщених осіб з Донецької та Луганської областей тощо.

Наталія запропонувала організаціям-переможцям презентувати свої проекти та поділитися своїми успішними історіями і практиками, розповісти про перепони, які вони зустрічали і подолали та  результати, яких вони досягли.

Під час заходу були презентовані результати наступних проектів:

• «Підтримка дітей, які проживають в небезпечній зоні збройного конфлікту», ГО «Хто, якщо не я?» В партнерстві з БО «БФ« За майбутнє України».
• «ПАГІН», ГО «Солянка».
• «ПРАВО НА ПРАВО», ГО «Гуманітарний рух».
• «Психологічна підтримка сімей з дітьми в місті Авдіївка Донецької області», ГО «Допомога».
• «Об’єднання за для вирішення транспортних проблем жителів Інгулецького району Кривого Рогу», БО «Міжнародний благодійний фонд« Ожина».
• «Інноваційні техніки в адаптації переміщених осіб в кризових умовах», ГО «Творча майстерня «Поклик майбутнього».
• «Психологічний супровід сімей в кризовому стані», громадська організація «Річка Життя».
• «Об’єднуємося заради майбутнього», ГО «Федерація козацького традиційного бойового мистецтва «Спас».
• «Почитаємо рідне місто Підгородне», ГО «Квітка Душі».
Презентації проходили в інтерактивному форматі. Відбувалося активне обговорення кожного проекту. Учасники знайомилися з хорошими практиками та інструментами, успішними історіями. Всі проекти були цікавими і результативними.
Учасники семінару підготували для тренера і експертів Центру «Тамариск» питання, які виникали у них під час реалізації проектів, щоб отримати на них професійні відповіді. Тренер запропонувала вирішення проблемних питань знаходити в тренінговому форматі, що викликало великий інтерес у учасників. Проходило цікаво і креативно.
Під час семінару грантерів взяли участь майстер-класі Наталії Стаднічук: «9 принципів успішних людей», який був спрямований на підвищення їх професіоналізму та успішності.

Як зазначив після зустрічі Вусик Антон, керівник громадської організації «Квітка дущі», що дуже корисним була інформація щодо публічних виступів та підходів до організацій та проведення тренінгів, яку професійно донесла до учасників Наталя Стаднічук в перший та другий день зустрічі.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 14 15 17 18 19 21 22

Leave a Reply

Your email address will not be published.