26 серпня 2016 р. ГО «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» проводив Стратегічну сесію з розробки Стратегії розвитку громадянського суспільства у Дніпропетровській області,    уточнення стратегічних напрямів та конкретизації завдань відповідно до Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки. 130 учасників.

Мета Стратегічної сесії полягала  у об’єднані енергії, знань, досвіду та експертного потенціалу науковців, представників влади і громадських активістів для створення дієвої регіональної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства у Дніпропетровській області.

Участь у Стратегічній сесії взяли 130 громадських активістів, керівників інститутів громадянського суспільства, експертів, науковців, журналістів, підприємців, представників органів влади та небайдужих громадян.

Ведуча – Наталія Стаднічук

4 експерти: Олексій Літвінов, Олександр Мітьков, Олександр Рудік, Михайло Крапивко.

12 хранителів столів і 12 питань для обговорення. за 4 напрямками:

Учасники напрацювали більше 240 конкретних пропозицій, більш значимі з них по рейтингу були відібрані і презентовані представниками столів.

Після сесії громадські експерти розпочнуть роботу над проектом обласної програми розвитку громадянського суспільства.

Захід проводився за фінансової підтримки Програми Розвитку ООН.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 11 12 13 14 15 16