6 листопада 2017 року в Центрі підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» відбулося засідання Клубу позитивних змін, під час якого організації-грантери Другого конкурсу малих грантів «Підтримка місцевих організацій громадянського суспільства та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні» обмінювалися досвідом та кращими практиками. Конкурс був проведений в межах «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за підтримки Єаропейського Союзу.

Захід відкрила директор Центру «Тамариск» Тетяна Карельська,  яка  привітала присутніх і подякувала за успішно реалізовані проекти такими словами: «Вами напрацьовані хороші приклади, корисні для інших організацій громадянського суспільства.  Тому для всіх нас дуже важливо обмінятися власним досвідом і хорошими практиками». Вона запропонувала представникам організацій-грантерів поділитися своїми успішними історіями, розповісти про результати, яких вони досягли, а також про перепони, які вони зустрічали і подолали.

Під час заходу були презентовані результати наступних проектів:

  • «Разом – до спільного майбутнього» Інтеграція національно-культурних цінностей в соціальний простір населених пунктів Донбасу, БО «Благодійний фонд «За майбутнє України»
  • «Посилення дієвості громади Новомосковська та впровадження змін на місцевому рівні через міжрегіональний обмін досвідом», ГО «Від мрії до дії»
  • «Координаційна, інформаційна підтримка соціального активу ВПО, громадськості та влади Дніпропетровської області», БО «Благодійний Фонд «Допомога Дніпра»
  • «Школа соціальної анімації «Територія міжрегіонального єднання», БО «Волоський фонд розвитку громади»
  • «Створення та функціонування об’єднань співвласників багатоповерхових будинків», ГО «Земляки з Криворіжжя»
  • «Подолання стереотипів на тлі регіональних відмінностей за рахунок обміну найбільш успішними практиками», ГО «Творча майстерня «Поклик майбутнього»
  • «Крок назустріч» Психологічна підтримка та сприяння соціальній адаптації  учасників АТО, членів їх родин та ВПО в районних центрах Дніпропетровської області, ГО «Ріка Життя»
  • «Залучення молоді до контролю органів місцевого самоврядування», ГО «Криворіжці»
  • «Реалізація проектів у соціокультурній сфері як засіб активізації громади», ГО «Дніпропетровське обласне об’єднання «Сила майбутнього»
  • «Сприяння створенню простору підтримки та розвитку молоді задля підвищення активності населення та поширення демократичних змін ж/м Інгулець м.Кривого Рогу», БО «Міжнародний благодійний фонд “Ожина”»

Презентації проходили в інтерактивному форматі. Відбувалося активне обговорення кожного проекту. Учасники знайомилися з хорошими практиками та інструментами, успішними історіями. Всі проекти були цікавими і результативними.

Засідання Клубу розитивних змін відбулося за підтримки Фонду Ч.С. Мотту

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.