15 липня 2016 року в місті Кривий Ріг в офісі громадської організації «Фонд «професійний розвиток» громадські активісти, місцеві депутати та представники влади обговорювали тему «Імплементація Національної стратегії підтримки     громадянського   суспільства в Дніпропетровській області».

Захід розпочала Олена Кравченко – голова  ГО «Фонд «професійний розвиток», яка привітала присутніх, коротко презентувала тему зібрання та передала слово Олександру  Мітькову, який розпочав презентацію Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки.

Під час обговорення питання щодо створення та діяльності Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства при облдержадміністрації, громадськість Кривого Рогу звернула увагу на те, що місто Кривий Ріг знаходиться на достатньо далекій відстані від Дніпра,але по своїм основним характеристикам не поступається Дніпру та має свої місцеві особливості, тож вони вважають за необхідне щоб в координаційну раду увійшло більше членів від їх громади.

Віталій Моргун – менеджер з комунікацій Центру «Тамариск» наголосив, що головне щоб до координаційної ради увійшли експерти, які розуміються на напрямках Стратегії.

На зустрічі була присутня Медвідь Тетяна Григорівна – начальник відділу з питань внутрішньої політики апарату Криворізької міської ради та її виконкому. Тетяна Григорівна наголосила, що сам факт того, що питання створення координаційної ради та впровадження Національної стратегії обговорюється – є вже перемогою демократичного шляху розвитку України.

1  4 5 8 9 12 13

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.