20-23 серпня 2015 року в місті Дніпропетровськ в офісі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск»  відбувся тренінг «Медіація як інструмент подолання конфліктів».

Тренінг проводився в рамках проекту «Розбудова партнерства для зменшення наслідків конфлікту у Дніпропетровському регіоні», який реалізується за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

Напротязі чотирьох днів сертифікований медіатор, фасилітатор, коуч, тренер, експерт та супервізор Владислава Каневська працювала з психологами громадських організацій, що працюють з ВПО, учасниками АТО та їх сім’ями; психологами кризової психологічної служби.

Під час тренінгу учасники не тільки отримали інформацію щодо особливостей процесу медіації, але й відпрацювали базові навички для можливого застосування у своїй практиці.

  • Вони навчились використовувати інформацію про причини конфліктів та їхні наслідки;
  • Зрозуміли структуру процесу медіації та його відмінність від інших методів вирішення конфліктів;
  • Познайомилися із ключовими компетенціями медіатора;
  • Побачили власні сильні і слабкі сторони як медіатора.

Більшу частину тренінгу увагу приділяли рольовим іграм, практичним вправам для поетапного відпрацювання процесу медіації.

Не дивлячись на те, що робота в групах проводилася у режимі «Non-stop», атмосфера на тренінгу була позитивна, учасники старалися осягнути матеріал та виконати завдання.

Найближчі 3 тижні до наступного модуля, який відбудеться у другій половині вересня, психологи будуть відпрацьовувати окремі інструменти медіації та досліджувати власні реакції на конфліктні ситуації.

DPP_0001 DPP_0005 DPP_0010 DPP_0020  DPP_0022 DPP_0023

Leave a Reply

Your email address will not be published.