22-25 квітня 2015 року в місті Дніпропетровськ в офісі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» відбувся тренінг для тренерів в рамках проекту IV ШКОЛИ ПОЗИТИВНИХ ЗМІН, який реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

На тренінгу були присутні представники неурядових організацій, ініціативних груп та громадської журналістики з Дніпропетровської області.

Тренером була Наталія Стаднічук.

В перший день учасники отримали знання щодо самого поняття тренінгу, обговорили відмінності групового тренінгу від індивідуальної консультації, дізналися чим відрізняється тренінг від лекції, а також обговорили ключові блоки тренінгу та широко розкрили стилі тренінгу.

У другий день тренінгу Наталія розповідала про стадії навчання, вміння ставити правильні запитання та навіщо ми їх ставимо. Також Наталія говорила про зворотній зв’язок, техніку конструктивного зворотного зв’язку, піраміду логічних рівнів.

Особливу увагу приділила фасилітації навчальних заходів та тренерським інструментам.

В третій день учасники розпочали підготовку до власних тренерських практик.

Свої виступи учасники розпочали в другій половині третього дня. Після кожного виступу Наталія Стаднічук обговорювала виступи з учасниками та допомагала розширити розуміння про проведення тренінгів.

Завершився тренінг урочистим врученням сертифікатів.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Leave a Reply

Your email address will not be published.