22 – 23 грудня 2015 року в офісі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» відбулося продовження тренінгової програми 5 «Школа Позитивних Змін», яка спрямована на посилення спроможності та організаційний розвиток громадських об’єднань Дніпропетровської області.

Учасники прийняли участь у  дводенному тренінгу «Активізація місцевих громад: як створити умови для конструктивного діалогу між представниками різних сфер та секторів».

Тренером була Наталія Стаднічук.

Під час тренінгу учасники отримали знання щодо поняття громада, та чим є місцева громада.  Крім цього тренер приділила увагу цілям і принципам розвитку місцевої громади, а саме:

необхідності розробки та впровадження спільних дій задля покращення якості життя, підтримка громадських об’єднань, здатних виконувати функції, потрібні для розвитку, покращення доступу жителів до інформації та придбання нових навичок, сприяння підвищенню демократичної участі жителів у процесі ухвалення важливих для них рішень та створювання умов для відкритості, підзвітності та ефективності органів місцевого самоврядування та місцевих адміністрацій.

Також під час тренінгу говорили про соціальну анімацію та роль соціального аніматора в громаді та мистецтві діалогу.

«Школа Позитивних Змін» проводиться в рамках проекту ЦПГКІ «Тамариск» «Підвищення спроможності НДО Центральної та Східної України», який реалізується  за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Leave a Reply

Your email address will not be published.