7-8 квітня 2015 року в місті Дніпропетровськ в офісі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» відбулася Школа організаційного розвитку «Діалог та комунікація для вирішення конфліктів».

Школа проводиться ІСАР «Єднання» спільно з Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» за фінансування Уряду Швеції (SIDA) у межах проекту «Механізм Маркетлейс для розвитку громадянського суспільства».

В перший день учасники мали змогу   ознайомитися з презентацією платформи з організаційного розвитку ngomarket.org.ua (Наталія Климова – менеджер комунікацій та організаційного розвитку Ініціативного центру  сприяння активності та розвитку громадянського почину «ЄДНАННЯ».), а також з  наступними майстер-класами:

– Стратегічний план: «галочка для донора» чи робочий інструмент? (Наталія Стаднічук, Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск»);

– Інструменти співпраці з владою (Олександр Такул, Центр Соціального Партнерства).

– Фінансовий менеджмент в ОГС (Юлія Кірсанова );

– Громадська експертиза (Олексій Литвинов, ДОГО “Інститут Громадської ексертизи” “ДОГО ДКЕЦРП”)

На другий день учасники мали змогу відвідати наступні майстер-класи:

– Виграшна комунікативна стратегія (Вероніка Селега);

– Нові медія: інструмент протидії пропаганді та побудови ефективної комунікації (Віталій Мороз);

– Діалог як інструмент примирення (Владислава Каневська).

Під завершення Школи організаційного розвитку   майстерню по заповненню заявки для отримання гранту з організаційного розвитку провів Андрій Донець – керівник програм Ініціативного центру  сприяння активності та розвитку громадянського почину «ЄДНАННЯ».

Школа завершилася приємною подією, а саме:  керівник Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» Тетяна Карельська вручила  учасникам сертифікати.

IMG_2476 IMG_2482 IMG_2495 IMG_2498 IMG_2501 IMG_2505 IMG_2507 IMG_2533IMG_2417IMG_2429IMG_2440IMG_2444IMG_2462IMG_2467IMG_2470IMG_2475IMG_2478

Leave a Reply

Your email address will not be published.