22-23 травня 2015 року в місті Дніпропетровськ в офісі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» відбувся тренінг  «Ефективний соціальний проект: як організувати процес розробки проекту в команді», який проводився за підтримки Програми розвитку Організацій Об’єднаних Націй в рамках Проекту «Демократизація і права людини в Україні».

На тренінгу були присутні представники неурядових організацій, ініціативних груп та активісти, які займаються волонтерською діяльністю.

Тренером була Наталія Стаднічук.

В перший день учасники отримали знання щодо технологій, які використовуються при розробці соціальних проектів, пошуку фінансування. Розглядали життєвий цикл проектів, етапи розробки проектів,  аналізували зацікавлені сторони,  цільові групи проектів.

Другий день розпочався з важливих питань, а саме: аналіз проблем в проекті, сутність проблем та як правильно сформулювати проблему.

Окремої уваги заслуговує використання інструменту  –  «дерево проблем», який дозволяє проаналізувати весь спектр проблем і служить для пошуку головної проблеми, на вирішення котрої і буде спрямовано проект.

За два дні тренінгу учасники отримали знання, які дозволять їм написати проект та реалізуючи його втілити позитивні зміни в своїх громадах.

1 2 3 4 5  7 DSCN9881 DSCN9743

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.