ОО «Сообщество активной молодежи — САМ» приглашает активную молодежь для участия в двухдневном тренинге «Антикоррупционная школа: Dnipro 2.0», который состоится 26 и 27 октября в Днепре (далее – УКР.).

Другий сезон школи відкриває свої двері для всіх, хто готовий протидіяти корупції та викорінювати це системне зло нашої країни. Насичена програма тренінгу охопить усі питання, які стосуються антикорупційної діяльності:

Антикорупційне законодавство та органи;
Доступ до інформації та відкриті дані;
Антикорупційні інструменти (Clarity Project, YouControl, бази даних);
Державні закупівлі;
Журналістські розслідування як інструмент боротьби із корупцією;
Міжнародний досвід боротьби з корупцією;
Роль громадянського суспільства у боротьбі з корупцією;
Як провести власне антикорупційне розслідування — від фактчекінгу до сторітелінгу;
Безпека розслідувачів.

Хочеш отримати основні навички антикорупційної роботи, дізнатися про інструменти для щоденної діяльності, познайомитися із найвідомішими розслідувачами країни та провести власне розслідування під керівництвом ментора? Тоді реєструйся на “Антикорупційна школа: Дніпро 2.0”.

Для цього необхідно заповнити анкету: http://bit.ly/AntiCorruptionSchool

Важливо! Реєстрація триває до 24 жовтня. 40 учасників будуть відібрані для участі у тренінгу на конкурсній основі та отримають лист-підтвердження, програму заходу та додаткову інформацію 25 жовтня на електронну пошту. Участь у проєкті є безкоштовною, організатори заходу забезпечують учасників харчуванням, але не компенсують проживання і проїзд.

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках проекту «Боротьба з корупцією та проведення реформ на регіональному рівні».

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.