Друга Школа інформування та комунікації продовжує свою роботу в Центрі «Тамариск». 22 лютого 2021 року завершився другий модуль онлайн навчання Еволюція цінностей: основи інтегральної спіральної динаміки». Тренерка Наталія  Стаднічук ділилася з лідерами громадських організацій методом спіральної динаміки у підходах до волонтерської та громадської діяльності.

 Учасники  освоювали нові методи в комунікації, засновані на цінностях своїх цільових аудиторій. Громадські активісти тренувалися в малих групах, шукали підходи до кожного рівня, визначали власні рівні спіральної динаміки.

“Визначення своїх характерних дій та переконань партнерів, дозволяють краще розуміти один одного та корегувати власні очікування від спільної діяльності”, – зазначають учасники Школи.

Онлайн заняття проходили 8, 15 та 22 лютого 2021 року

Тренінг проводився в рамках проєкту «Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.