Якщо у возі немає осі, то як можна в ньому їздити”,- так колись висловився Конфуцій. «Якщо у суспільстві чи організації не має довіри, то як можна розвиватись.

Саме з цих слів 15 травня 2019 р. в Центрі «Тамариск» розпочався майстер-клас «Культура довіри: як створити надійну основу для впровадження змін».

Майстер-клас відбувся в рамках Міжнародного Тижня Коучингу. Започаткований 20 років тому, Міжнародний тиждень коучингу проходить за підтримки  найбільшої у світі професійної коучингової спільноти – Міжнародної федерації коучингу (International Coach Federation, ICF). 

Головне завдання цієї Міжнародного Тижня Коучингу – широко інформувати суспільство про можливості, які відкриває коучинг для розвитку людей та організацій, а також отримати досвід  коучингу, як мовиться, із перших рук. 

Під час майстер-класу учасники працювали та опрацьовували таке поняття як «довіра». З першого погляду, «довіра» – це дуже просте і зрозуміле поняття. Але, коли зануритись у роздуми і задати собі питання про довіру, то не все так просто.

Довіра народжується з довіри. Учасники зосереджувались на можливостях, коли не потрібно витрачати свій час та енергію на негативне спілкування,  вчились: як вибудовувати найкращі стосунки в команді організації/коаліції/мережі.

Знайомились, що є основою взаємодії та як створювати правила, що підійдуть для всіх. Освоювали інструменти, що допоможуть спілкуватись ефективно і з задоволенням.

Тож, сподіваємось, що після цього майстер-класу довіри у громадському секторі та суспільстві стане більше.

Leave a Reply

Your email address will not be published.