Майстер-клас “Управління власним емоційним станом” відбувся 28 січня 2020 року в конференц-залі Центру “Тамариск”.  До події в залі приєдналися активісти Дніпра та online учасники з інших міст України. Тренерка Наталія Стадничук підготувала декілька практичних кейсів по управлінню власним емоційним станом для студентів “Школи інформування та комунікацій”.

Головні питання, розглянуті на майстер-класі:

– Як наші емоції впливають на результати комунікацій?

– Які підходи можемо використовувати керування емоціями?

– Яким чином можна підтримувати себе в ресурсному стані?

– Як за декілька хвилин перед важливим заходом зробити свій стан конструктивним та ресурсним?

Учасникам  в залі пощастило  спробувати на собі ряд вправ і обрати найефективнішу саме для нього. Online учасники також мали змогу потренуватися вдома та спробувати змінити  свій стан, користуючись “Шкалою станів”. Активісти зауважили, що мають доволі високе емоційне навантаження, коли працюють з цільовою аудиторією, і тому дуже важливо  вміти підтримувати себе в будь-якій ситуації, бути ресурсним, навіть коли вже виснажений. Майстер-клас Наталії був корисним саме практичними інструментами, роботою з тілом та диханням, а також  роботою зі спогадами, страхами, звичками. Миттю пролетіли 3 години, і кожен з учасників в залі поділився враженнями від події. Настрій людей був набагато кращий, ніж на початку заходу, а це означає, що кейси працюють!

Освітня програма проводиться в рамках проекту «Підвищення інформаційно — комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.