ГО “Асоціація незалежних фахівців “Простір людини”, ГО “Європейське покоління”,  Дніпропетровської обласна державна адміністрація запрошують активних жителів і громадських активістів Дніпропетровської області для участі у проекті «Система ресоціалізації ветеранів та допомоги членам їх сімей», реалізація якого починається у Дніпропетровській області.

Проведення першого тренінгу заплановано на 23-28 лютого 2019 року в м. Дніпро. Для участі потрібно заповнити анкету та пройти коротке інтерв’ю безпосередньо або в телефонному режимі. Анкета за поиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc7rg-9768tI5tBdWUbq8CZQG_x6rdtkSivOzMVyoR1YmwB_g/viewform?fbclid=IwAR3uEqMf9qy48gR_75cjzGhYHKVe6ObZKOHLQYEeKWgZzTKB5ipYdTUSrdw

Інформація про проект:

Мета проекту – створення на території області системи центрів допомоги на рівні світових стандартів.

Центри мають бути створені в кожному районі області та мають суттєво покращити соціально-психологічний стан та соціальні можливості ветеранів та членів сімей, покращити забезпечення їх прав людини та соціальних гарантій, декларованих конституцією, іншими законами та постановами України.

Проект буде реалізовуватися за допомогою програм видатного американського психолога Френка П’юселіка, ветерана В’єтнамської війни, який має досвід близько 50 років роботи з ветеранами, програми якого використовуються в різних країнах світу.

Першим етапом реалізації проекту є підготовка в Дніпропетровській області фахівців світового рівня по роботі з ветеранами та членами їх сімей, що має бути реалізовано впродовж 2019 року.  В місті Дніпро будуть проведені 4 сертифікаційні тренінги: 2 шестиденних та 2 дванадцятиденних.

Запрошуються люди – жителі Дніпропетровської області, які хочуть працювати з ветеранами та членами їх сімей безпосередньо в якості психолога або консультанта без психологічної освіти, також люди, що готові працювати на посадах з матеріально-технічного забезпечення допомоги ветеранам, а також особи, які зможуть займати посади керівників центрів (психологічна освіта не обов’язкова).

При виборі керівників центрів перевага буде віддаватися ветеранам.

Для психологів та майбутніх консультантів сертифікація після тренінгів обов’язкова, для інших майбутніх учасників проекту достатньо прийняти участь у першому тренінгу.
Сертифікація є підставою для переходу на наступний  рівень підготовки. Ті, хто не сертифікувався після першого тренінгу, можуть проходити другий тренінг і знову проходити сертифікацію.

Третій тренінг зможуть пройти особи, які отримали сертифікат після другого тренінгу. Також четвертий тренінг зможуть пройти фахівці, що отримали сертифікат після третього тренінгу.

Особи, які прийняли участь в тренінгах зможуть працювати в проекті на різних позиціях. Участь в тренінгах не може гарантувати обов’язкового працевлаштування, але дає високий рівень професійної підготовки.

Виконавці проекту – ГО “Асоціація незалежних фахівців “Простір людини”, ГО “Європейське покоління” за сприянням Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Контакти: 098 456 40 09, 050 585 06 62

Будемо дуже раді бачити всіх однодумців!

Leave a Reply

Your email address will not be published.