За останні місяці в розділі “Історії успіху ОГС” з’явилося багато цікавих та надихаючих в цей непростий час історій про те, як місцеві ініціативи змінюють життя в своїх громадах.

Ці історії публікуються на сайті в рамках конкурсу «Краща громадська ініціатива України ‘14». Кращі з цих ініціатив будуть презентовані на Форумі «Від ідеї до успіху», отримають диплом переможця та цінні подарунки від однієї з організацій, що входить до мережі «Громадські ініціативи України».

У звязку з перенесенням дати Форуму, який відбудеться на початку 2015 року, конкурс на кращу громадську ініціативу 2014 продовжено! Ми чекаємо на ваші історії успіху до 20 грудня 2014 року!

Метою конкурсу є відзначення, популяризація та поширення інформації серед громадськості України про важливі ініціативи, акції, проекти, які були реалізовані громадськими організаціями та ініціативними групами.

Учасники конкурсу — громадські організації, благодійні фонди, дитячі та молодіжні громадські організації, ініціативні групи громадян, а також їхні коаліції, мережі та об’єднання.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму, та надіслати її до 20 грудня 2014 року на адресу: civilukraine@gmail.com з поміткою «Краща громадська ініціатива України — 2014».

Цей конкурс покликаний створити майданчик для обміну найкращими ідеями у сферах активізації місцевих громад, вирішення місцевих проблем, створення партнерств між громадою та муніципалітетом/бізнесом, а також запровадження інноваційних методів діяльності в роботі неурядової організації/місцевої громади/ініціативних груп.

Нагородження переможців 2013 року
Нагородження переможців конкурсу«Краща громадська ініціатива 2013» під час форуму в Чернігові

Переможці визначатимуться в таких номінаціях:
 краща ініціатива у сфері екології та охорони навколишнього середовища
 краща ініціатива у сфері волонтерства
 краща ініціатива у сфері в сфері захисту та представлення інтересів (адвокасі)
 краща ініціатива у сфері роботи з дітьми та молоддю
 краща ініціатива у сфері місцевого розвитку
 краща ініціатива у сфері роботи з людьми з особливими потребами
 краща ініціатива у сфері культури
 краща ініціатива у сфері розвитку благодійності

Критерії вибору переможців:
 вплив реалізованої ініціативи на місцеву громаду;
 актуальність проблеми на вирішення якої була спрямована ініціатива;
 інноваційність та оригінальність;
 життєздатність та можливості до самофінансування ініціативи;
 здатність до мультиплікації ініціативи.

Передбачається, що досвід учасників конкурсу буде в подальшому корисним для розробки нових проектів. Партнери та грантери Мережі ГІУ будуть використовувати описані практики як надихаючі приклади для своєї діяльності. Тому ми очікуємо від конкурсантів лаконічності і зрозумілості в описі ініціативи, а також відкритості та готовності до створення партнерств і спільної реалізації проектів.
Визначення переможців:
Конкурсна комісія з визначення переможців конкурсу складатиметься з представників 16-ти громадських організацій, що входять до складу всеукраїнської мережі «Громадські ініціативи України». Рішення конкурсної комісії буде опубліковане на веб-сторінці мережі «Громадські ініціативи України» на початку 2015 року.

З попереднім конкурсом «Краща громадська ініціатива України» та його результатами Ви можете познайомитись на сайті мережі «Громадські ініціативи України» в рубриці «історії успіху ОГС» — та переглянути презентацію конкурсу за посиланням

Leave a Reply

Your email address will not be published.