28 січня 2017 року в офісі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив  «Тамариск» відбулася установча сесія для переможців другого конкурсу малих грантів за проектом «Підтримка місцевих ОГС та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні», на якій презентовано результати конкурсу малих грантів для громадських об’єднань та ініціативних груп Дніпропетровської області.

Під час установчої сесії проведена презентація проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив».  23 учасників із 11 організацій – субгрантерів розповіли про свої проекти та отримали необхідні знання щодо управління проектом, бухгалтерського обліку, комунікаційної стратегії, проведення заходів, моніторингу, описової та фінансової звітності.

Відзначаючи активність громадських активістів області, директор Центру «Тамариск» Тетяна Карельська повідомила, що загалом було подано 23 проектні заявки від громадських та благодійних організацій, у тому числі з сільських районів.

Актуальність та обґрунтованість поданих заявок оцінювали незалежні експерти, які визначили 11 найбільш якісних і перспективних ініціатив.

Переможці другого конкурсу малих грантів. Компонент 1:

Переможці другого конкурсу малих грантів. Компонент 2:

 

Організатор конкурсу — Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», який реалізується у восьми регіонах України за фінансової підтримки Європейського Союзу. Загальноукраїнське адміністрування проекту здійснює громадська організація «Західноукраїнський центр «Жіночі перспективи».

Leave a Reply

Your email address will not be published.