18-21 вересня 2017 року Фонд громади міста  Херсон «Захист» організував 4-денний тренінг «Управління конфліктом та діалоговий підхід у діяльності ОГС», який відбудеться у м.Скадовськ Херсонської області. Тренінг відбувся в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Під час тренінгу учасники за 4 дні отримали знання про конфлікт, дінаміку  та екскалацію конфлікту та інструменти аналізу.

Крім цього учасники відпрацювали комунікативні навички та техніки, які необхідно опанувати для налагодження порозуміння та можливої взаємодії між учасниками конфлікту комунікативні навички та техніку.

Тренерами заходу виступли:

– Інна Терещенко, керівник Одеської обласної групи медіації, співзасновник Центру медіації та переговорів, співзасновник та Почесний член Національної асоціації медіаторів України, доцент ОНУ ім. І.І.Мечникова, кандидат філософських наук;

– Максим Єлігулашвілі, експерт у сфері діалогу та адвокації, координатор напрямку неформальної освіти Української Гельсінської спілки з прав людини, Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Leave a Reply

Your email address will not be published.