В Україні почнуть навчати жінок-підприємиць. 21 листопада 2013 року відбудеться перший практичний Форум для жінок-власниць бізнесу, якому ще не виповнилося 5 років, під назвою «Українки в Бізнесі: власна справа – розвиток і успіх». Семінар влаштовується у Дніпропетровську і розрахований на підтримку та розвиток представниць саме східного регіону України.

Статистика твердить: жінки очолюють 15% середніх та 12% великих бізнес-підприємств. Але під управлінням за участі жінок перебувають менше 10% економічних ресурсів української держави, хоча чисельність жінок вища за чисельність чоловіків – 24,5 млн. проти 21 млн. І це при тому, що працюючі українки високо освічені (91,5% жінок мають середню або вищу освіту, чоловіки – 96,1 %).

Занизький рівень представництва жінок на керівних посадах безпосередньо вплинув на те, що Україна у рейтингу Всесвітнього економічного форуму щодо рівноправ’я за статтю посідає лише 64 місце з 135 країн. Загалом гендерний розрив в оплаті праці в Україні значно перевищує середній показник ЄС – 17,4%. Президент України В.Янукович на врочистій зустрічі з працівниками соціальної сфери України зазначив, що заробітна плата українських жінок у 2012 році в середньому становила 77,6% заробітної плати чоловіків. (http://news.mail.ru/inworld/ukraina/global/112/politics/15431003/?frommail=1&social=fb).

Ось чому, власний бізнес для жінки – це не тільки можливість самореалізації, а й справедливого заробітку та незалежності від існуючих стереотипів та штампів.
Та є питання, що виникають у працюючих жінок, як тільки вони починають замислюватися над перспективою приватного бізнесу.

Жінка підприємець: яка специфіка, ризики та можливості?
Чи здатна жінка в Україні створити прибуткове підприємство?
Що для цього потрібно?
Чи існують програми з підтримки жіночого бізнесу для початківців?
Які складові для створення потужної бізнес-компанії?
Щоб підтримати підприємницькі ініціативи серед жіночого населення було розпочато низку проектів, завдання яких підвищити рівень знань жінок у головних сферах управлінської діяльності.

Впродовж Форуму, що пройде цього разу у Дніпропетровську, пройде ціла серія практичних бізнес-сесій за основними тематиками, першочергової важливості для будь-якого бізнесу. Це – фінанси, юридичні аспекти, маркетинг і, звичайно, жіноче лідерство та ефективні комунікації, без яких всі попередні складові втрачають сенс.

У рамках заходу пройде презентація першої в Україні бізнес-платформи для жінок-підприємниць www.Ukrainky.biz

Участь у форумі є безкоштовною. Всіх учасниць чекає продовження навчання і всебічна підтримка після форуму у вигляді он-лайн тренінгів та консультацій менторів проекту. Організатори: Центр громадських і культурних ініціатив «Тамариск» (http://tamarisk.org.ua) за підтримки посольства США в Україні, та «Українського жіночого фонду» ( http://www.uwf.kiev.ua/news/802).

Он-лайн реєстрація відкрита з 31 жовтня на сайті www.Ukrainky.biz

Реєстрація триватиме до 10 листопада. Всі транспортні витрати по поїздці та проживанню (1 ніч в готелі «Дніпропетровськ» для гостей з інших міст) оплачують організатори.

Ви можете завантажити та заповнити анкету учасника, надіславши її на електронну адресу центру «Тамариск».

Пряме посилання на анкету: Реєстраційна форма

Форум відбудеться в приміщенні Академії митної служби України, м. Дніпропетровськ, вул. Дзержинського, 2/4;

контактна особа Олена Скрягіна: (096) 938 49 13, (050) 622 75 08, (056) 734 50 06.

Форум 2013

Leave a Reply

Your email address will not be published.