11 травня 2021 року Центр «Тамариск» зустрічав в Дніпрі учасників проєкту «Школа інформування та комунікації».  Чотири дні, два тренінги та екскурсії! Послаблення карантину радувало усіх. Керівниця проєкту Тетяна Карельська привітала учасників з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кировоградської, Полтавської та Харківської областей та оголосила чотириденну програму заходу.  Провідна тренерка  Центру «Тамариск» Наталія Стаднічук наголосила на важливості отримання практичних навичок учасниками Школи.

11-12 травня на тренінгу  «Публічні виступи та взаємодія з аудиторією» активісти дізналися, що таке групова динаміка,  як працювати з аудиторіями дорослих людей з різним життєвим досвідом. Учасники Школи навчалися будувати промову за допомогою структури «SERMON».  Кожен з них спробував використати даний метод в темі, актуальній для його громадської організації, та отримав підтримуючий зворотній зв’язок.

13-14 травня громадські активісти опановували майстерність створення історій на тренінгу «Сторітеллінг як інструмент впливу».  В діяльності громадських організацій дуже важливо вміти доносити ідеї та смисли, додавати емоції в розповідь. Під кожну аудиторію, мають бути свої акценти та наголоси, зазначила тренерка. Кожен з учасників розповів свою історію, і тоді стало зрозуміло, як багато спільного у них є.

В першій день після тренінгу учасники ознайомилися з історією Дніпра, а наприкінці заходу відвідали Музей «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО». Однак найголовнішим все ж було навчання!

Учасники Школи говорили по новій та цікавий досвід, який дозволяє знайти спільну мову, як з представниками цільових аудиторій, так і з органами влади. Під час тренінгу зав’язувались нові партнерські відносини між громадськими організаціями та планувалась майбутня співпраця.

Захід проводився в рамках проєкту «Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

Leave a Reply

Your email address will not be published.