Центр «Тамариск» розпочав даний проект тому, що на сьогодні в країні і регіоні дійсно є нагальна потреба в покращенні обізнаності студентської молоді щодо діяльності громадського сектору, громадянських прав та обов’язків, інструментів впливу на прийняття рішень, можливостей участі у громадській діяльності.

Мета Інформаційно-просвітницької кампанії: залучити до участі у проекті не менш 200 студентів вузів міста Дніпро.

Для проведення кампанії було обрано цікавий для молоді інструмент – флешмоби у форматі реп. Теми репів у виступах волонтерів Центру «Тамариск» наступні:

  • «А що можеш зробити для завтра ти? Відкривай нові можливості»
  • «Молодь не байдужа до подій, що нас оточують»
  • «Чому ніколи не навчать у ВУЗі. Приходь».

Заходи вже проведені у Міжрегіональному вищому професійному училище з поліграфії та інформаційних технологій (1 листопада 2017р., Придніпровській державній академій будівництва та архітектури, Машинобудівному коледжі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара (8 листопада 2017р.).  Виступи волонтерів викликали оплески, активність в обговоренні питань та зацікавленість студентів в участі у проекті.

Першій результат є: у проведенні двох тренінгів «Діяльність громадських організацій» взяли участь 40 студентів різних вузів Дніпра.

Проект Центру «Тамариск» «Активно долучаємось до позитивних змін у країні» реалізується в рамках програми «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!»», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.