12 березня 2018 року в Жовтих Водах розпочато роботу по реалізації нового проекту «Забезпечення діяльності правової допомоги в громаді міста Жовті Води». ГО «Агенція сталого розвитку Жовті Води» стала переможцем конкурсу «Посилення правових можливостей громад», який було запроваджено в Україні Міжнародним фондом «Відродження» в рамках програмної ініціативи «Права людини і правосуддя». Проект передбачає протягом 2018 року проводити системну роботу з надання правової допомоги мешканцям міста Жовті Води, популяризацію та підтримку діяльності Жовтоводського бюро правової допомоги, організацію Центру правової допомоги і консультацій для вразливих верств населення, запровадження Школи вимогливого споживача.

12 березня  проведено перший семінар на тему «Механізми захисту та реалізації майнових прав». Учасниками семінару стали голови ОСББ нашого міста. Спікер Тетяна Черниш, юрист, член ГО «АСР»  розповіла про особливості припинення права власності шляхом відмови від нього та заволодіння чужим майном за набувальною давністю.

Друга частина семінару була присвячена правовим аспектам механізмів залучення коштів на розвиток ОСББ. Для залучення  громадян до реалізації пріоритетних напрямів державної політики, створення належних умов для розвитку локальної демократії та безпосередньої участі членів територіальних громад у розвитку територій і вирішенні питань місцевого значення, органи місцевого самоврядування надають фінансову підтримку ОСББ для здійснення заходів з енергоефективності. Для участі в обласному конкурсі мікропроектів з енергоефективності та енергозбереження серед органів самоорганізації населення та ОСББ, оголошеному Дніпропетровською облрадою в березні 2018 року,  голова ГО «АСР» Євген Глазирін провів  практичні заняття з підготовки мікропроектів  для  Жовтоводських ОСББ.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.