26-27 січня 2017 року у місті Жовті Води тренери Центру «Тамариск» провели тренінг «Сучасні підходи до розвитку місцевих громад».  У заході прийняли участь 23 особи, серед яких були представники громадських організацій, влади, закладів культури та освіти, органів самоорганізації населення.

Під час тренінгу були розглянуті такі підходи, як соціальна анімація, проектний підхід та фасилітації в співтоваристві. Учасники, використовуючи власний досвід, обговорювали особливості взаємодії з різними групами населення і практикували інструменти, що допомагають робити цей процес більш конструктивним. Були розглянуті та апробовані на практиці такі інструменти, як мозковий штурм з рейтинговим голосуванням, аналіз потреб і ресурсів, аналіз соціального процесу. Робота була сфокусована на практичних аспектах залучення громадян з різним світоглядом до конструктивної громадської діяльності і побудови взаєморозуміння між людьми з різними точками зору.

Учасники тренінгу ознайомилися з існуючими сучасними підходами до розвитку місцевих громад і отримали практичні інструменти для підвищення своєї компетенції в конструктивній взаємодії.
Під час роботи на тренінгу було напрацьовано спільне бачення розвитку міста і сформульовані ідеї для майбутніх проектів. Під час роботи в групах учасники активно взаємодіяли, ділилися практичним досвідом роботи в громаді, обговорювали і знаходили вирішення проблемних ситуацій. Робота була побудована таким чином, щоб сприяти формуванню глибокої довіри в групі і закласти фундамент спільних дій ті ініціатив.

Leave a Reply

Your email address will not be published.