6-7 березня 2017 року у місті Жовті Води тренери Центру «Тамариск» провели тренінг «Основи стратегічного планування». У заході прийняла участь 21 особа, серед яких представники громадських організацій, влади, закладів культури та освіти, органів самоорганізації населення.
Під час тренінгу учасники отримали практичні знання та навички зі стратегічного планування розвитку територій. Роботу під час тренінгу було сфокусовано навколо інструментів, що допомагають розробляти реальні та життєздатні стратегічні плани.

Учасники дізналися, що таке стратегічний план, з чого він складається і чим відрізняється від інших планів, усвідомили його цілі і структуру. Розглянули основні етапи процесу стратегічного планування та попрактикували на інструментах, які допомагають зробити цей процес командним, цікавим і одночасно результативним.
Під час роботи в групах учасники обговорили ключові принципи стратегічного планування розвитку територій. Учасники отримали практичний досвід і засвоїли такі інструменти, як історичне сканування, SWOT-аналіз, аналіз соціального процесу, критерії постановки ефективних стратегічних цілей і набули досвіду використання інструментів фасилітації для проведення стратегічних сесій.

В результаті тренінгу за допомогою різних інструментів фасилітації був проведений аналіз минулого і теперішнього стану справ в м. Жовті Води, сформульовані бачення групи щодо перспектив розвитку міста та визначено стратегічні напрямки, які будуть враховані при розробці стратегічного плану розвитку міста.

Leave a Reply

Your email address will not be published.