16-17 лютого 2017 року у місті Жовті Води тренери Центру «Тамариск» провели тренінг «Ефективний соціальний проект: як організувати процес розробки проекту в команді». У заході прийняли участь 20 осіб серед яких були представники громадських організацій, влади, закладів культури та освіти, органів самоорганізації населення.
Під час тренінгу учасники отримали теоретичні знання щодо структури та основних складових проекту, а також ознайомилися з ефективними підходами до процесу розробки проекту в командні. Практична робота на тренінгу була сфокусована на розробці навчальних проектів, актуальних для їх організацій та ініціативних груп. Для розробки таких проектів було створено 4 малих групи. У кожній групі була визначена тема майбутнього проекту, учасники спільно працювали над його розробкою, таким чином моделюючи процес розробки проекту в команді.
В результати групової роботи була розроблена структура і основний зміст чотирьох проектів, актуальних для учасників. Учасники сформулювали бачення ідеї, визначили цільові аудиторії, проаналізували проблему, на вирішення якої спрямовано проект. Сформулювали мету проекту, завдання, методи його реалізації, частково розробили робочий план і обговорили концепцію бюджету проекту, сформулювали його різнорівневі результати і розробили план моніторингу та оцінки проекту.

Серед розроблених проектів:
– Проект, спрямований на створення центру підтримки дітей незахищених категорій
– Проект, спрямований на організацію дозвілля молоді
– Проект, спрямований на активізацію громади міста Жовті Води через конкурси, спрямовані на благоустрій міста.
– Проект, спрямований на створення Ресурсного центру для ОСББ.

Leave a Reply

Your email address will not be published.