Дві студентські групи 8-9 та 14-15 листопада 2017 року пройшли навчання  на тренінгах «Діяльність громадських організацій та можливості для розвитку», які відбулися  в рамках проекту «Активно долучаємось до позитивних змін у країні», де отримали знання про можливість розвитку у громадянському секторі, дізнались як створити власні громадські об’єднання та долучитись до інститутів громадянського суспільства (ІГС).

Найважливіше, що кожен із учасників мав змогу побачити як працює громадська організація, і як можна реалізувати власну ідею і себе у громадському секторі .

Далі учасники матимуть змогу підвищити власний рівень знань та навичок у наступній частині проекту в серії тренінгів: «Розробка соціальних проектів у команді», «Рівність прав, свобод і можливостей», «Антикорупційний практикум для студентів».

Тренінг провела ведучий тренер Центру «Тамариск» Наталія Стаднічук.

Проект «Активно долучаємось до позитивних змін у країні» реалізується в рамках програми «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.